Haberler

Entries for 'hakkari'

23
YÖREX-2019'da Hakkari standına yoğun ilgi.

  Antalya'da düzenlenen uluslararası 10.Yöresel Ürünler Fuarında (YÖREX-2019) açılan Hatso Standımızı TOBB Başkanımız Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Sayın Ali ÇANDIR ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

10
"Hakkari Girişimci Kadınlarını Yetiştiriyor" Proje Duyurusu.

Hatso olarak paydaşı bulunduğumuz "Hakkari Girişimci Kadınlarını Yetiştiriyor" projesinin, tanıtım toplantısı 11 Ekim 2019 günü Saat 15.00'da Hatso Konferans Salonunda yapılacaktır.

[Devamını oku...]

09
Hatso Başkanımızdan Vali Toprak'a Ziyaret.

 Hatso Başkanımız Servet TAŞ, Hakkari eski Valisi ve şu anki Konya Valisi Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK'ı makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

09
HATSO'dan Konya Ticaret Odasına Ziyaret.

 Hatso Başkanımız Servet TAŞ, Konyadaki temasları esnasında Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selçuk ÖZTÜRK'ü ziyaret etti. Odalar arasında işbirliğinin artarak devam etmesi ile Konyalı işadamlarının Hakkari'ye yatırım yapmaları temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

03
 Hakkari'de "Kurşun-Çinko Çalıştayı" Başladı.

 Hakkari'de, maden yatakları ile çıkarılan madenlerin potansiyelinin detaylı araştırılması, buna yönelik öneriler ve madencilerin sorunlarının görüşülmesi amacıyla düzenlenen "Kurşun-Çinko Çalıştayı" başladı.

[Devamını oku...]

03
HATSO'ya  ziyaret.

 TOBB GGK Doğu Anadolu Bölge Başkanı Faysal AÇIKBAŞ ve TOBB Van GGK Başkan Yard.Musa GÜNEŞ ile TOBB Hakkari GGK Başkanı İsmail Baran ÖLMEZ Hatso Başkanımız Servet TAŞ'ı 02.03.2019 günü makamında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

30
Hakkari Kurşun-Çinko Çalıştayı
 Valimiz sayın İdris AKBIYIK Başkanlığında, 03-04/Ekim/2019 tarihlerinde Hatso Konferans Salonunda düzenleyeceğimiz"Hakkari Kurşun-Çinko Çalıştay...

[Devamını oku...]

10
Eczacı Azad Vural'a ait Vural Eczanesi hizmete açıldı.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Servet Taş ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Eczacı Azad Vural'a ait Vural Eczanesi işyerinin açılışını gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

08
HATSO

 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz...

[Devamını oku...]

06
AKTİF MOBİLYA adlı iş yeri hizmete açıldı.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Servet Taş ve Valimiz Sn.İdris AKBIYIK'ın iştiraki ile Aktif Mobilya işyeri açılışı gerçekleştirildi. Hayırlı olmasını dileriz.

[Devamını oku...]

26
 "Onur Dijital Fotoğrafçılık" isimli yeni iş yeri hizmete açıldı.

 Genç girişimcimiz Savaş Gezer'e ait "Onur Dijital Fotoğrafçılık" isimli yeni işyerinin açılışı, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Taş tarafından gerçekleştirildi. Yeni açılan işyeri sahibi girişimcimize bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.

[Devamını oku...]

31
Yön.Kur.Bşk.Servet Taş'a Teşekkür Belgesi.

 Dar gelirli kadın girişimcilere yapmış olduğumuz desteklerden dolayı Türkiye Mikro Finans ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı adına Mikro Kredi Bölge Müd.Mehmet Ay ile Mikro Kredi Ankara İç Denetim Müd.Erhan Budak tarafından Yön.Kur.Bşk.Servet Taş'a Teşekkür Belgesi takdim edildi.

[Devamını oku...]

31
OMBUDSMAN Başdenetçisi ve beraberindeki heyetten HATSO'ya ziyaret.

  Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Kamu Denetçiliği Kurumu (OMBUDSMAN) Başdenetçisi Sn.Şeref MALKOÇ ve beraberindeki heyet Odamızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

31
 Halkbankası Diyarbakır Bölge Koordinatöründen HATSO'ya ziyaret.

 T.Halkbankası Diyarbakır Bölge Koordinatörü Tuncay Baytaşoğlu ve Halkbankası Hakkari Şubesi Müdürü Tahir Şimşek Yönetim Kurulu Başkanımız Servet Taş'ı makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulu üyelerimiz ile bir araya gelerek finans sektöründeki sorunlar istişare edildi.

[Devamını oku...]

30
 Başkan Erdem'den HATSO'ya ziyaret.

  "Birleşen Kalpler Ankara-Hakkari Gönül Köprüsü" etkinliği için ilimize gelen Dünya ve Anadolu Dernekleri Toplumsal Destekleme Federasyonu Başkanı Sn.Müjgan Erdem ile Federasyon üyeleri Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Servet Taş'ı makamında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

23
Ticaret Bakanımız ve TOBB Başkanımız Hakkari'de.

 Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Teşrifleri ile Hakkari Bölgesel İstişare Toplantısını HATSO'da gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

18
Hakkari’de Cilo Doğalgaz adlı işyeri hizmete açıldı.

 Hakkari’ye Doğalgaz döşeme çalışmalarının başlamasıyla birlikte Hakkari’de Cilo Doğalgaz adlı işyeri düzenlenen törenle hizmete açıldı.

[Devamını oku...]

18
 Kuzey Irak'lı turizmcilerden, HATSO'ya ziyaret.

 Kuzey Irak'ın Dohuk kentinde faaliyet gösteren turizmciler, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odasını (HATSO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018