Haberler

Entries for 'hakkari'

10
Eczacı Azad Vural'a ait Vural Eczanesi hizmete açıldı.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Servet Taş ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Eczacı Azad Vural'a ait Vural Eczanesi işyerinin açılışını gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

08
HATSO

 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz...

[Devamını oku...]

06
AKTİF MOBİLYA adlı iş yeri hizmete açıldı.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Servet Taş ve Valimiz Sn.İdris AKBIYIK'ın iştiraki ile Aktif Mobilya işyeri açılışı gerçekleştirildi. Hayırlı olmasını dileriz.

[Devamını oku...]

26
 "Onur Dijital Fotoğrafçılık" isimli yeni iş yeri hizmete açıldı.

 Genç girişimcimiz Savaş Gezer'e ait "Onur Dijital Fotoğrafçılık" isimli yeni işyerinin açılışı, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Taş tarafından gerçekleştirildi. Yeni açılan işyeri sahibi girişimcimize bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.

[Devamını oku...]

31
Yön.Kur.Bşk.Servet Taş'a Teşekkür Belgesi.

 Dar gelirli kadın girişimcilere yapmış olduğumuz desteklerden dolayı Türkiye Mikro Finans ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı adına Mikro Kredi Bölge Müd.Mehmet Ay ile Mikro Kredi Ankara İç Denetim Müd.Erhan Budak tarafından Yön.Kur.Bşk.Servet Taş'a Teşekkür Belgesi takdim edildi.

[Devamını oku...]

31
OMBUDSMAN Başdenetçisi ve beraberindeki heyetten HATSO'ya ziyaret.

  Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Kamu Denetçiliği Kurumu (OMBUDSMAN) Başdenetçisi Sn.Şeref MALKOÇ ve beraberindeki heyet Odamızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

31
 Halkbankası Diyarbakır Bölge Koordinatöründen HATSO'ya ziyaret.

 T.Halkbankası Diyarbakır Bölge Koordinatörü Tuncay Baytaşoğlu ve Halkbankası Hakkari Şubesi Müdürü Tahir Şimşek Yönetim Kurulu Başkanımız Servet Taş'ı makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulu üyelerimiz ile bir araya gelerek finans sektöründeki sorunlar istişare edildi.

[Devamını oku...]

30
 Başkan Erdem'den HATSO'ya ziyaret.

  "Birleşen Kalpler Ankara-Hakkari Gönül Köprüsü" etkinliği için ilimize gelen Dünya ve Anadolu Dernekleri Toplumsal Destekleme Federasyonu Başkanı Sn.Müjgan Erdem ile Federasyon üyeleri Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Servet Taş'ı makamında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

23
Ticaret Bakanımız ve TOBB Başkanımız Hakkari'de.

 Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Teşrifleri ile Hakkari Bölgesel İstişare Toplantısını HATSO'da gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

18
Hakkari’de Cilo Doğalgaz adlı işyeri hizmete açıldı.

 Hakkari’ye Doğalgaz döşeme çalışmalarının başlamasıyla birlikte Hakkari’de Cilo Doğalgaz adlı işyeri düzenlenen törenle hizmete açıldı.

[Devamını oku...]

18
 Kuzey Irak'lı turizmcilerden, HATSO'ya ziyaret.

 Kuzey Irak'ın Dohuk kentinde faaliyet gösteren turizmciler, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odasını (HATSO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2018